קורס פוטושופ לאדריכלים ומעצבים

בואו ללמוד את תוכנת עיבוד התמונה המקצועית והפופולרית ביותר במשרדי אדריכלים!

הקורס המקצועי ביותר מאת אדר' עמרי רון ממשרד קימל אשכולות אדריכלים ואדר' צחי אסא ממשרד "אדריכלות נוף ועיצוב אורבני 1:1".
 
קורס פוטושופ
 
קורס פוטושופ  |  יום רביעי 14.03.2018  -  18:00-21:00  |  בואו ללמוד מהטובים ביותר!

הקורס מותאם במיוחד לאדריכלים ומעצבים. מערך הלימוד נבנה מתוך ניסיון רב בעבודה עם אלפי אדריכלים ומעצבים. הקורס מתאים הן למשתמשים חדשים שמעולם לא עבדו עם התוכנה והן למשתמשים וותיקים אשר רוצים להשתדרג ולעבוד בצורה נכונה, חכמה ומקצועית. ועכשיו - מתנה לכל נרשם: ספר הלימוד "פוטושופ לאדריכלים ומעצבים" בצבע מלא ובעברית אשר מלווה את הקורס בשווי 250 ₪! 
 
 

סילבוס הקורס

שיעור מבוא והכרות עם התוכנה + יצירת גיליונות עבודה

שיעור מבוא לתוכנה, בו נכיר את סרגלי הכלים, חלונות העבודה, קיצורי המקלדת, יחידות המידה, הכנת ושמירת סביבת עבודה מותאמת לאדריכלים ומעצבים וכמובן החידושים המלהיבים של גרסת 2017CC. בחלקו השני של השיעור נלמד כיצד מייבאים ומציבים תמונות ותוכניות בגיליון עבודה. נכיר את קווי העזר (Guides) ונלמד להוסיף כותרות ואפקטים מיוחדים.
 

 


עריכת תמונות, יישור, השלמה, חיתוך ותיקוני צבע

בשיעור השני נלמד לעבוד עם הפילטר המקצועי "Camera Raw" - לבצע איזון צבע לבן, להתאים את בהירות ההצללות, לקבוע ולשנות את צבעוניות ורוויית התמונה\הדמיה ועוד...  נלמד לעבוד עם שכבות וקבוצות ונכיר את כלי הבחירה השונים - כלי הבחירה המלבני, כלי הלאסו, שרביט הקסמים וכלי הבחירה המהירה. נתרגל מחיקת שמיים והכנת דמויות להדמיות אדריכליות ועוד...

 


שיעור שדרוג הדמיות אדריכליות

בשיעור השלישי נעבוד על גבי פרויקטים אמיתיים של עמרי וצחי: נלמד כיצד מוסיפים להדמייה אדריכלית תמונות Wireframe להבלטת קווי המתאר, נלמד לבצע תיקוני טקסטורות והשלמות "של אחרי הרינדור", נכיר את תוכנת "Bridge" המעולה, נציב בהדמיות דמיות אמיתיות, כלי רכב ואפילו בעלי חיים. נלמד להשתמש בפילטרים מיוחדים ליצירת אפקט תנועה ונתרגל הוספת שכבת צל ושכבת השתקפות לכל אובייקט.  בחלקו השני של השיעור נתמקד בהדמיות ערב, נוסיף אפקט-זוהר וכוכבים לגופים התאורה ונלמד להדגיש ולהתאים את גווני התאורה השונים לקבלת הדמיית הלילה\ערב המושלמת!
 

שיעור הכנת תוכניות מכר וחתכים לפרזנטציה

בשיעור הרביעי נתמקד בשדרוג תוכניות וחתכים אדריכליים. נעבור על הדגשים בעת ייבוא התוכנית מאוטוקאד או אילוסטרייטור, ונכין דוגמאות חומר (Patterns) לשימוש מהיר, נקי ומדויק. נלמד להשתמש באפקטי-השכבה השונים: קו מתאר, מילוי צבע, הטלת-צל ועוד. נייבא עצים וכלי רכב אמיתיים לתוכניות, נלמד להוסיף כותרות, סמלים, חצים, קווים מרוסקים וכל מה שדרוש לתוכנית או החתך המושלם!

 


שיעור הפקה והכנה לדפוס או ל-Web

בשיעור זה נלמד כיצד לחדד תמונות והדמיות, להפעיל פילטרים מיוחדים ותיקונים עליוניים, להתקין ולהפעיל תוספים מיוחדים ואפילו חיצוניים לתוכנה, להמיר פרופילי צבע, לסגור קבצים לדפוס, לייצא סמלים כפתורים ובאנרים לאתר האינטרנט שלנו ועוד...

 


שיעור חזרה ופרויקט אישי

בשיעור האחרון ניקח פרויקטים אמיתיים ונשדרג אותם באמצעות כל הכלים שלמדנו בקורס. זה הזמן לוודא שאנחנו זוכרים את כל השיטות והטריקים של עמרי וצחי ומוכנים לחזור למשרד כמקצועני פוטושופ אמיתיים!

 

 

איך מגיעים אלינו?

הקורס מתקיים בסטודיו המעוצב, החדש והמאובזר שלנו ברחוב ריינס 6 בתל אביב (צמוד לכיכר דיזינגוף)
בסטודיו ספריית קטלוגים וחומרים עשירה, תוכניות עבודה מהפרויקטים שאנו מבצעים, פינת קפה מושקעת ונוף לכיכר דיזינגוף היפה.
למגיעים ברכב:  מוצעת חנייה חינם (!) בחניון הכיכר הממוקם ברחוב לוריא 8 בסמוך לסטודיו.
למגיעים בתחבורה ציבורית: - מומלץ לקחת את קו 61 מתחנת רכבת מרכז (סבידור) שעוצר בדיוק בסטודיו שלנו.
 
 
 

כל נרשם מקבל ספר פוטושופ המלווה את הקורס!

לחצו לצפייה בספר הלימוד!
 
 
 
 
 
 

עכשיו בפורום התמיכה

צרו איתנו קשר

03-6173009

טלפון

info@omriron.com

מייל

עקבו אחרינו

איך מגיעים לקורס