איך מורידים מכוניות מעולות להדמיות בחינם?

נכתב על ידי Stuff. פורסם ב בלוג

מכינים הדמיות חוץ בסקצ'אפ?  >>> אם אין לכם מכוניות שוות לרינדורים כדאי שתיכנסו למאמר הזה!

 
להורדת המכוניות יש לשתף את המאמר!
 
מכירים את ההיסטוריה של סקצ'אפ?  
לא כולם יודעים, אך תוכנת סקצ'אפ הושקה לראשונה כבר באוגוסט 2000 ככלי ליצירת תוכן תלת-מימדי. חברת "גוגל" הגדולה רכשה את סקצ'אפ בשנת 2006 וכעבור 6 שנים מכרה אותה לחברת "טרימבל" הקנדית. 
אחת התכונות האדירות שפיתחה "גוגל" הוא מחסן הקומפוננטים התלת-מימדי - 3D Warehouse. זהו גם אחד היתרונות הבולטים של סקצ'אפ על כל תוכנת אחרת. "3D Warehouse" זו מעין גלריה מקוונת המאפשרת לבצע חיפוש, ממש כמו חיפוש בגוגל, בין אינספור מודלים שהועלו על ידי משתמשים פרטיים וחברות, הזמינים להורדה מיידית בחינם. המבחר הוא עצום! ב-"3D Warehouse" ניתן למצוא פשוט הכל: רהיטים של מיטב המעצבים, צמחייה עשירה ותלת מימדית, דמויות של אנשים, גופי תאורה מכל הסוגים, בעלי חיים, וכמובן מכוניות מפורטות של כל חברה שקיימת.
להורדת המכוניות יש לשתף את המאמר!

 

האם המכוניות האלו יוצאות טוב ברינדורים?
ודאי! המכוניות האלו ישדרגו כל הדמיית חוץ וכמובן שגם הדמיות פנים בהן ניתן לראות את המכוניות מבצבצות בחצר. ותתפלאו, אם התמזל מזלכם לתכנן וילה ללקוח מבוסס במיוחד, יתכן שהוא יבחר להחנות את הרכב בתוך הבית :)  ההדמיה הבאה מתוך תחרות בה זכה לאחרונה משרד קימל אשכולות אדריכלים.
להורדת המכוניות יש לשתף את המאמר!

 

איך מורידים ומשתמשים בחומרים מבריקים למכוניות?
חשוב להקפיד להגדיר היטב את החומרים של המכוניות - בד"כ להוסיף להן מפה או שתי מפות השתקפות. כך שישקפו את הסביבה ויראו ריאלסטיות בהדמיה. הכנו לכם אוסף חומרי מכוניות מוכן בתחתית המאמר. מומלץ לקרוא על כך בספר ויריי.
להורדת החומרים יש לשתף את המאמר!
 
 
 

 

 
 

עכשיו בפורום התמיכה

צרו איתנו קשר

03-6173009

טלפון

info@omriron.com

מייל

עקבו אחרינו

איך מגיעים לקורס